“See, et ma jõudsin esteetilise meditsiini juurde oli asjade loomulik käik. Olen terve elu tegelenud kunstiga, eelkõige maalimisega. Keskkoolis huvitusin meigikunstist ja palju aastaid olen läbi viinud nii meigikoolitusi kui ka hobikorras teinud meiki erinevate ürituste tarbeks. Mulle meeldib inimestes nende loomulikku ilu välja tuua ja seeläbi suurendada nende enesekindlust. Ilusüste tegema õppides leidsin oma kutsumuse ja see andis mulle võimaluse aidata patsientidel nende esteetilisi visioone veelgi paremini ellu viia. ”
õpetasin Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2009 aastal ja astusin taastusravi ja füsiaatria residentuuri. Peale residetuuri lõpetamist 2012 aastal, töötasin mõneda aastad taastusarstina Viljandi Haiglas ja alates 2015 aastast olin arst-õppejõud SA TÜ Kliinikumi statsionaarse taastusravi osakonnas.
Taastusravi juures paelub mind ala mitmekülgsus. Meie erialal on väga harva täiesti ühesuguste kaebuste ja probleemidega patsiente, iga vastuvõtt on eriline. Seetõttu hakkasin ka kliinilise toitmisega tegelema, kuna sageli on inimese aitamiseks tarvis minna praktiliselt raku tasandile.
Kuna pean oluliseks säilitada ka laiapõhjalisi üldteadmisi, siis olen alates ülikooli lõpetamisest töötanud residentuuri kõrvalt üldarstina EMO-s ja aastaid asendusarstina vastuvõtte teinud ka erinevates perearstipraksistes.
Toitmisraviga olen tegelenud alates 2010 aastast, mil läbisin esimese põhjaliku baaskoolituse kliinilise toitmise alal. Aastate jooksul olen ennast selles valdkonnas pidevalt täiendanud. Olen kuulunud erinevate toitmisravimeeskondade koosseisu ja osalenud eksperdina ravijuhendite väljatöötamisel. Hetkel nõustan patsiente toitmistavi osas Ravida Kliinikus.
Olen läbinud koolitused manuaalteraapia teostamiseks ja botuliintoksiini süstetega spastilisuse raviks.
Keskendun hetkel ka suure osa energiast enesetäiendamisele esteetilise meditsiini valdkonnas. Ilusüstid ja esteetiline meditsiin on olnud minu suureks armastuseks juba palju aastaid, kuid viimasel ajal on sellest saanud põhitöö.
Pean oma ravitöös oluliseks patsiendiga hea koostöö saavutamist ja kahepoolset usaldust.